Towar, który znajduje się w magazynie i zostanie zamówiony najpóźcniej do 17.12. do godz. 9:00, gwarantujemy Państwu jego dostawę do świąt.   Więcej >

Smoothie i sokowirówki

Do zdrowego stylu życia dołącz również picie soków owocowych i warzywnych. Uzyskasz niesamowite źródło witamin i błonnika, ponadto smaczny napój. Korzystanie z sokowirówki jest wielka inwestycja w nasze zdrowie i kondycję.

Za pomocą mechanicznej sokowirówki wyciśniesz sok z każdego owoca i warzywa, nawet z kiełków i ziółek. Przygotuj sobie pyszny gęsty sok który nasyci. Ten kuchenny pomocnik zarówno będzie pięknym designowym dodatkiem twojej kuchni. Wesołe kolorowe wykonanie rozjaśni każde wnętrze.

Wolisz elektryczną sokowirówkę? Pomocnik marki Concept wyróżnia się silnym motorem i sok z owoców lub warzyw łatwo i szybko wyciśnie. Ostrze wykonane z trwałej wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki obecności automatycznego wyłącznika bezpieczeństwa praca z sokowirówką jest bezpieczna.

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
4 produkty
Smoothie maker TO GO Smoothie maker TO GO
133,20 zł
Na magazynie 5 szt
Pełny opis
Smoothie maker Fresco pomarańczowy Smoothie maker Fresco pomarańczowy
99,95 zł
Dostępne od 20.12.
Pełny opis
Smoothie maker Fresco zielony Smoothie maker Fresco zielony
99,95 zł
Na magazynie 13 szt
Pełny opis
Concept Smoothie blender SHAKE AND GO Family pack SM-3354 Nowość Concept Smoothie blender SHAKE AND GO Family pack SM-3354
99,95 zł
Na magazynie > 15 szt
Pełny opis
  • 1