Towar, który znajduje się w magazynie i zostanie zamówiony najpóźcniej do 17.12. do godz. 9:00, gwarantujemy Państwu jego dostawę do świąt.   Więcej >

Przykrywki

Wymień stare pokrywki na nowe. U nas znajdziesz wszystkie możliwe rozmiary. Kup pokrywki w kombinacji szkła i stali nierdzewnej. Wolisz klasykę? Nic nie zastąpi dobrej emaliowanej pokrywki, którą wykorzystasz nie tylko podczas gotowania w garnku, ale na przykład podczas gotowania w kociołku nad paleniskiem ulubionego gulaszu.

Praktycznym narzędziem podczas każdego gotowania są silikonowe pokrywki. Silikon staje się coraz bardziej popularnym materiałem w naszej kuchni. Pokrywki silikonowe są wyjątkowo elastyczne i zajmują niewiele miejsca w kuchni. Oprócz tego, szczególną cechą silikonowych pokrywek jest łatwość mycia i ich lekkość. Odporne są na wysokie temperatury, do 230 ° C.

Poszukujesz takiej pokrywki, która będzie służyć nie tylko podczas gotowania ale również przy smażeniu? Wszyscy znamy sytuacje, kiedy podczas smażenia, olej pryska na wszystkie strony i sprzątanie zabiera nam więcej czasu niż samo smażenie. Aby temu zapobiec, użyjemy sylikonowej pokrywy zabezpieczającej przed pryskaniem tłuszczu.

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
2 produkty
Uniwersalna pokrywa silikonowa/parownik Uniwersalna pokrywa silikonowa/parownik
33,25 zł
Na magazynie 4 szt
Pełny opis
Pokrywka silikonowa 28 cm Pokrywka silikonowa 28 cm
31,60 zł
Na magazynie ostatnia 3 szt
Pełny opis
  • 1