Pojemniki do napojów

Butelki na napoje wykorzystamy nie tylko podczas podróży, ale również w domu czy w domku letniskowym. Umil sobie wycieczkęze składaną butelką na napoje. Wyjeżdżasz pod namiot? Składana butelka z kranikiem jest bardzo praktycznym przedmiotem podczas pobytu na kempingu. Po jej opróżnieniu można ją łatwo złożyć i tym samym zaoszczędzić miejsca w plecaku. Dzięki temu, że ma kranik nalewanie wody jest bardzo proste. Butelka może być wykorzystana całorocznie a co więcej, może okazać się pięknym kolorowym uzupełnieniem Twojego domu.

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, ile wydajesz na napoje? Cena napojów w siłowni czy centrach handlowych często bywa wyższa, dlatego bądź mądrzejszy. Na pewno zaoszczędzisz mając picie zawsze przy sobiepodczas uprawiania sportu, w podróży, w szkole czy w pracy. Wszechstronnie wykorzystana przenośna butelka z praktycznym wiekiem zmieści się w każdej torbie.

Pojemnik na napoje swoimi kolorami rozjaśni Twój dom lub biuro. Nalej wodę bezpośrednio z kranu, pojemnik sprawi, że będziemy regularnie pić wodę. Oferujemy pojemniki o objętości 2,3 l.

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
6 produktów
Butelka do napojów 0,6 l, BANQUET Butelka do napojów 0,6 l, BANQUET
6,50 zł
Na magazynie ostatnia 1 szt
Pełny opis
Bidon sportowy z wkładem na owoce Bidon sportowy z wkładem na owoce
29,20 zł
Na magazynie 11 szt
Pełny opis
Sportowa butelka SQUEEZY z wyciskarką do cytrusów, BANQUET pomarańczowa Sportowa butelka SQUEEZY z wyciskarką do cytrusów, BANQUET pomarańczowa
33,25 zł
Na magazynie ostatnia 2 szt
Pełny opis
Szklana butelka z nadrukiem i zamknięciem 750 ml Szklana butelka z nadrukiem i zamknięciem 750 ml
13,00 zł
Na magazynie ostatnia 1 szt
Pełny opis
Słoik na napoje z kranikiem Słoik na napoje z kranikiem
83,25 zł
Na magazynie ostatnia 3 szt
Pełny opis
Plastikowy dzbanek z wkładem na owoce i lód Plastikowy dzbanek z wkładem na owoce i lód
39,85 zł
Na magazynie ostatnia 2 szt
Pełny opis
  • 1