Ochrona danych osobowych

Poprzez złożenie zamówienia lub zalogowania się do gry (w formie pisemnej, telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem stron internetowych) zgodnie z obowiązującym prawem w Republice Czeskiej, w szczególności Dz. U. Nr 101/2000 z późniejszymi dodatkami i przepisami, kupujący zgadza się na przetwarzanie i gromadzenie danych osobowych w bazie danych firmy decoDoma, Ltd. z siedzibą w Pradze 10 - Michle, Bohdalecká 1490/25, kod pocztowy 101 00, REGON  242 65 403, jako administratora danych osobowych na okres 10 lat, aż do momentu pisemnego oświadczenia kupującego nie zgadzającego się z tym przetwarzaniem na podstawie § 11 a 12 ustawy, i § 21 ustawy, do zablokowania lub usunięcia danych osobowych.

Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania, łącznie z innymi ustawowymi prawami do tych danych. Dane osobowe mogą być na pisemne żądanie klientów usunięte z naszej bazy danych. Dane osobowe klienta są w pełni zabezpieczone przed nadużyciami. Indywidualne umowy, po ich zamknięciu są przez kierownika archiwizowane w formie elektronicznej i są dostępne tylko dla kierownika sklepu.

Dane osobowe klienta dostawca może przekazać do dalszego przetwarzania w niezbędnym minimum w celu realizacji dostawy towarów. Klient wyraża zgodę na przekazanie danych osobowych ( w formacie: imię i nazwisko, adres, ewentualnie numer telefonu) dla innych administartorów w celu oferowania własnych towarów i usług.

Podaniem adresu e-mailowego klient wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych spółki decoDoma s.r.o. wg ustawy Dz. U. Nr 480/2004 o niektórych usługach spółki informacyjnej.

Masz pytania lub komentarze?
Jeżeli masz pytania lub chcesz udzielić komentarza, zkontaktuj się z naszym operatorem za pośrednictwem działu obsługi klienta 22 209 89 97 lub wyślij zapytanie na adres: sklep@decodoma.pl. Chętnie pomożemy!