Narzuty na meble wypoczynkowe

Komplet wypoczynkowy jest najczęściej używanym meblem w naszym domu. W fotelu lub na kanapie spędzamy wolny czas podczas oglądania telewizji, czytania, relaksu lub rozmowy z przyjaciółmi. Dobrej atmosferze towarzyszy dobre wino, aromatyczna kawa i przekąski. Niestety nie możemy uniknąć powstawania plam od jedzenia i picia kiedy nasza kanapa szybko traci pierwotny wygląd.

Rozwiązaniem są praktyczne i piękne narzuty na kanapę lub na fotele, które utrzymają tapicerkę w idealnym stanie. Narzuty nie tylko przedłużą wytrzymałość wypoczynku, ale także szybko i łatwo zmienisz wygląd zużytej tapicerki .

Narzuty na fotele i na kanapy przy niedużej inwestycji pomogą zmienić atmosferę wnętrza, w zależności od nastroju lub sezonu. Dobrym rozwiązaniem na zmianę wyglądu kompletu wypoczynkowego, który dawno stracił swój pierwotny urok są pokrowce elastyczne, są rozciągliwe i doskonale dopasują się do kształtu kanapy. Elastyczny materiał doskonale przylega, kanapa nie traci swojego pierwotnego kształtu i uzyska nowy, lepszy wygląd .

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
6 produktów
Narzuta na zestawy wypoczynkowe z podłokietnikami MOTYL Narzuta na zestawy wypoczynkowe z podłokietnikami MOTYL
od 83,25 zł
W magazynie dostępne 2 warianty
Narzuty na komplet wypoczynkowy kremowe
-23 %
Narzuty na komplet wypoczynkowy kremowe
165,95 zł 215,00 zł
Na magazynie > 15 szt
Pełny opis
Narzuty na komplet wypoczynkowy orzeszkowy
-23 %
Bestseller
Narzuty na komplet wypoczynkowy orzeszkowy
165,95 zł 215,00 zł
Na magazynie > 15 szt
Pełny opis
  • 1