Towar, który znajduje się w magazynie i zostanie zamówiony najpóźcniej do 17.12. do godz. 9:00, gwarantujemy Państwu jego dostawę do świąt.   Więcej >

Materace

Podaruj sobie sen na luksusowym hiszpańskim materacu Don Almohadón! Hiszpanie đwietnie wiedzą, jak ważny jest sen dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Kto inny, jak nie naród miłośników snu jest ekspertem jakości materacy?

Pierwszej klasy materace Don Almohadón zostały opracowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Rdzeń materaca jest wyprodukowany z pierwszorzędnej zimnej pianki Eliocel, co gwarantuje optymalną twardość materaca. Materace z pianki zimnej charakteryzują się wspaniałą elastycznością, stałością kształtu i długą żywotnością, stanowią dobre podparcie dla ciała i kręgosłupa, a otwartokomórkowa struktura zimnej pianki zapewnia napowietrzenie materaca i wysoki stopień higieny. Materace Don Almohadón spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej odnośnie kontroli jakości, czego dowodem jest 8- letnia gwarancja na deformację rdzenia materaca. Zimna pianka Eliocel jest trwalsza od pianki lateksowej, dlatego nie ma ograniczeń co do wagi użytkownika. Materace Don Almohadón zapewnią zdrowy i komfortowy sen.

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
4 produkty
  • 1