Maść z propolisem 50 ml, Dr. Popov
Nr Art.: 14406
Dostępność:

Produkt jest aktualnie wysprzedany z powodu dużego zainteresowania  i nie można go zamówić. 

Wyprzedane
Twoja cena
14,95 zł
Więcej w
  • produkt naturalny
  • zawiera mnóstwo ziół leczniczych
  • produkt czeski

Kiedy stosować maść z propolisem:
Maść propolisowa jest idealnym pomocnikiem do pielęgnacji skóry podrażnionej wskutek promieniowania słonecznego. Nadaje się także do pielęgnacji po oparzeniach czy ukąszeniach owadów. Dzięki substancjom czynnym zadba również o popękane pięty i dłonie, jest idealna do zmiękczania skóry. Można ją stosować również na owrzodzenia żylakowe, zapalone rany i przy innych problemach dermatologicznych. Maść ma korzystny wpływ na leczenie niektórych typów łuszczycy i gzybic, czy swędzenie skóry. Propolis należy do najstarszych środków leczniczych medycyny słowiańskiej. Maść jest bardzo popularna.

Skład maści propolisowej:
Podstawowym składnikiem maści jest ekstrakt z propolisu, znany też jako kit pszczeli. Propolis jest pomarańczową substancją (pierwotnie żywice i podobne soki), która powstaje w ulu. Pszczoły wzbogacają żywicę o wosk pszczeli i powstaje propolis. Najprzód powstaje lepka i śliska substancja, później twardnieje. Pszczoły używają propolis do desynfekcji ula i zapełniania dziur. Propolis ma silne właściwości antybakteryjne, antyseptyczne, o czym wiedzieli już starzy Egipcjanie.

Bazą maści jest oczyszczony niewytopiony tłuszcz wieprzowy. Pozyskiwany jest gorącą parą i nie powoduje żadnych alergii, dlatego jest wykorzystywany do leczenia różnych schorzeń dermatycznych. Jego skład jest podobny do składu tłuszczu ludzkiego, dlatego jest dobrze wchłaniany przez skórę, nie wywołuje alergii i zapewnia znakomite przenoszenie dodanych, aktywnych składników ziołowych. Chociaż firmy kosmetyczne używają dziś substancji syntetycznych, to jednak tłuszcz wieprzowy wysokiej jakości jest przy produkcji maści niezastąpiony.

Dlaczego maść propolisowa zawiera również inne składniki:
Maść propolisowa Dr. Popova jest wzbogacona o miód i prawy wosk pszczeli. Miód wspiera działanie propolisu, wosk pszczeli ma idealne właściwości ochronne i nawilżające. Miód i wosk pszczeli dodatkowo wzmacniają oddziaływanie maści.

Właściwe stosowanie maści:
Przed użyciem produktu, należy sprawdzić tolerancję na propolis, na wewnętrznej stronie ramienia. Maść można stosować wtedy, kiedy nie doszło do zaczerwienienia skóry lub powstania wyprysków. Przed użyciem maści polecamy problematyczne miejsce omyć wodą bez mydła i dobrze wysuszyć. Maść trzeba nanosić w cienkiej warstwie na skórę tak, by nie zatykała porów. Maść z stosuje się 2-3x dziennie (lub wg aktualnej potrzeby), delikatnie wcieramy w skórę przez 2 aż 3 minuty. Właściwą aplikacją maści można wspomagać jej działanie.

Skład: tłuszcz wieprzowy, wosk pszczeli, miód pszczeli, propolis

Objętość: 50 ml

Gwarancje zakupu

Towar w magazynie wysyłamy natychmiast
2letnia gwarancja na produkt
30 dniowa możliwość zwrotu towaru
Płatność przy odbiorze towaru
Ikona Kupon rabatowy na następny zakup

Opinie (0)