Konopela 50 ml, Dr. Popov
Nr Art.: 14402
Dostępność:

Produkt jest aktualnie wysprzedany z powodu dużego zainteresowania  i nie można go zamówić. 

Wyprzedane
Twoja cena
14,95 zł
Więcej w
  • produkt naturalny
  • zawiera mnóstwo ziół leczniczych
  • produkt czeski

Kiedy polecane jest stosowanie maści konopnej:
Maść konopną cechują właściwości nawilżające i natłuszczające, jest zatem idealna dla skóry bardzo suchej czy przy problemach z łuszczycą. Zawarte substancje lecznicze wspierają naturalną zdolność regeneracyjną skóry, odnawiają nawadnianie i zapobiegają powstawaniu suchych i stwardniałych miejsc skóry. Maść konopna przenika do wszystkich warstw skóry, przez co zmniejsza naprężenie skóry i jej nieprzyjemne swędzenie. Maść konopna idealnie sprawdza się przy egzemach lub łuszczycy - zastosowany olej konopny wpływa korzystnie na skórę i chroni ją przed wpływami zewnętrznymi. Nie zawiera substancji psychotropowych i ma przyjemny zapach ziół.

Składniki maści konopnej:
Podstawowym składnikiem maści konopnej jest olej konopny wysokiej jakości (Cannabis Sativa Seed Oil), który jest otrzymywany z nasion konopii siewnych (Cannabis Sativa L.). Jest to roślina jednoroczna, pochodząca z Azji Środkowej. Może osiągać wysokości 3 aż 4 metrów, ma charakterystyczną wyprostowaną łodygę i kształt liści, złożonych z 5 do 7 liści konopnych. Kwitnie od czerwca do sierpnia. Olej konopny jest wysoko ceniony ze względu na zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, czyli kwasu linolowego, alfa-linolowego i gama-linolowego. Wpływ leczniczy kwasów wzmacniają witaminy A, D, E i B, które są również zawarte w oleju. Olej konopny tłoczony z nasion najwyższej jakości nie zawiera substancji psychotropowych, dlatego maść konopna nie ma uczynku narkotyku.

Bazą maści konopnej jest oczyszczony niewytopiony tłuszcz wieprzowy (pozyskiwany gorącą parą). Chociaż firmy kosmetyczne używają dziś substancji syntetycznych, to jednak tłuszcz wieprzowy wysokiej jakości jest przy produkcji maści niezastąpiony. Jego skład jest podobny do składu tłuszczu ludzkiego, dlatego jest dobrze wchłaniany przez skórę, nie wywołuje alergii i zapewnia znakomite przenoszenie dodanych, aktywnych składników ziołowych. Maść konopna zawiera naturalny wosk pszczeli, który ma właściwości ochronne i nawilżające, wspomagające jeszcze bardziej jakość maści.

Właściwe stosowanie maści:
Przed użyciem maści polecamy problematyczne miejsce omyć wodą bez mydła i dobrze wysuszyć. Maść trzeba nanosić w cienkiej warstwie na skórę tak, by nie zatykała porów. Maść konopną stosuje się 2-3x dziennie (lub wg aktualnej potrzeby), delikatnie wcieramy przez 2 aż 3 minuty. Właściwą aplikacją maści można wspomagać jej działanie.

Skład: tłuszcz wieprzowy, wosk pszczczeli, olej konopny (mieszanina naturalnych olejów)

Objętość: 50 ml

Gwarancje zakupu

Towar w magazynie wysyłamy natychmiast
2letnia gwarancja na produkt
30 dniowa możliwość zwrotu towaru
Płatność przy odbiorze towaru
Ikona Kupon rabatowy na następny zakup

Opinie (0)